Oferta

Pomysł stworzenia Garage Creative narodził się w głowach miłośników motoryzacji ,którzy postanowili zachować symbole motoryzacji, produkując meble w oparciu o klasyczne auta.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do Klientów wymagających, ceniących sobie klasyczny styl życia i perfekcyjną jakość wykonania. Klientów przywiązujących dużą wagę do tradycji i dziedzictwa kulturowego;.

Pomagamy naszym Klientom kreować swój indywidualny, klasyczny styl i tworzyć wymarzoną przestrzeń do życia.

Cały asortyment jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i surowców. Istnieje możliwość wyboru materiału :skóra, eko-skóra bądź .
Ma to decydujące znaczenie dla ich jakości, wytrzymałości i trwałości.. Na niepowtarzalność mebli składają się najlepsze wzory światowego designu, szczególna dbałość o funkcjonalność i jakość wykonania, a także bogate i zróżnicowane wzornictwo.

W naszej ofercie znalazły się miedzy innymi kanapy, sofy stworzone z najpiękniejszych modeli ze złotej ery motoryzacji oraz stoliki produkowane na bazie oryginalnych bloków silników. Meble te stanowią idealne wyposażenie mieszkań, salonów, biur.

Można u nas również znaleźć kompleksowe rozwiązania dla restauracji pubów oraz barów. Szeroki wybór opcji wykończenia, pozwoli dopasować nasz produkt do państwa potrzeb. Gwarantujemy pełną satysfakcję z gotowego produktu a jego jakość potwierdzają atesty i 2-letnia gwarancja.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami na stronie internetowej